Angielski dla firm

Kursy indywidualne i grupowe in-company

Angielski dla firm

Kursy indywidualne i grupowe

Szkolenia językowe mogą przynieść Twojej firmie nieocenione korzyści. Wśród wielu języków (w tym także niszowych, które stają się coraz bardziej popularne), angielski wciąż będzie pełnić kluczową rolę w napędzaniu światowej gospodarki. 

 

Rozwijanie umiejętności językowych wraz z profesjonalnymi sprawia, że jako pracownicy stajemy się lepiej przygotowani na to, by sprostać zadaniom stawianym przez rynek globalny. 

 

Kursy języka angielskiego dla firm doskonalą zdolności komunikacyjne nie tylko w środowisku biznesowym, ale też w zakresie życia codziennego. I to w przyjaznej, sprzyjającej konwersacjom atmosferze.

 

Uczestnicy poprawiają płynność w ustnych i pisemnych formach komunikacji, poszerzają zasób słownictwa, a co najważniejsze komunikują się z większą poprawnością i pewnością siebie. 

Angielski biznesowy, czyli jaki?

Business English to bardzo szerokie pojęcie, dlatego dla każdej firmy układany jest indywidualny program szkoleniowy, który (o ile jest taka potrzeba), uwzględnia słownictwo branżowe używane w konkretnych sytuacjach, z którymi kursanci mają, bądź mogą mieć do czynienia. 

 

W English o'clock prowadzone są szkolenia z języka angielskiego w następujących sektorach:

 

Human Resources

Marketing

Reklama, Social Media

Logistyka

Hotelarstwo, Catering

Farmacja

Architektura i budownictwo

IT

oraz inne, dopasowane do zakresu działalności

 

 

 

 

 

Angielski ogólny

Forma kursu oraz dobór metod dopasowane są do potrzeb grupy. Kurs skupia się na ćwiczeniu wszystkich aspektów języka.  takich jak mówienie, poprawna wymowa, słuchanie, czytanie i pisanie. 

 

Kursanci uczą się jak formułować poprawne wypowiedzi, odpowiednio je akcentować, czytać i słuchać ze zrozumieniem, czy też pisać używając jasnego języka. 

Na zajęciach wykorzystywane są materiały z różnych źródeł, co pozwala na poznanie i zrozumienie prawdziwego języka, a następnie jego praktyczne wykorzystanie.

Angielski biznesowy

Kursy Business English lub English for Professionals są organizowane dla specjalistów ze środowisk korporacyjnych i zawodowych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne indywidualnie, lub w małych grupach.

Zajęcia pomagają w zdobyciu pewności siebie podczas spotkań, wygłaszania prezentacji i szerokim wachlarzu innych sytuacji komunikacyjnych.

Business English to w rzeczywistości nauka "dwuwymiarowa". Zajęcia zapewniają możliwość praktycznego zastosowania języka branżowego, jak i potocznego - w rozmowach, które prowadzimy na co dzień. 

©2018 by English o'clock          Regulamin    

 English o'clock Sylwia Płoskonka

32-005 Niepołomice

ul. Pionierów 3a

NIP: 683 196 91 61 

Kontakt

mail: biuro.englishoclock@gmail.com

tel: (+48) 726 227 791