Kurs konwersacyjny pomaga w nabraniu swobody naturalnej wypowiedzi. Rozwija przede wszystkim umiejętność płynnego mówienia oraz myślenie po angielsku. Tłumaczenie myśli z języka polskiego często może sprowadzić nas na manowce, a jeszcze częściej okazuje się, że to co na początku bardzo trudno ubrać w słowa, jest wyrazić prościej, niż mogłoby się wydawać. 

 

Rozmowa nie jest kontrolowana, ale przez całą lekcję lektor czuwa nad poprawnością budowanych wypowiedzi, oraz udziela wskazówek, które pomagają wyrażać się w sposób jasny i płynny. 

 

Materiały, z których nauczyciele korzystają na zajęciach są dobierane z uwzględnieniem zainteresowań i preferencji kursantów, dlatego jeśli na przykład nie masz ochoty na debaty polityczne, albo środowiskowe - nie martw się, nie będą Ci one grozić na lekcjach. 

 

Bardzo zależy nam, aby zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze, i aby podczas nich kursant był pewien, że otrzyma pełne merytoryczne wsparcie lektora. Przełamanie bariery językowej staje się wówczas dużo łatwiejsze, a codzienne sytuacje, w których przychodzi nam zetknąć się z angielskim w praktyce, nie są już takie straszne.

©2018 by English o'clock          Regulamin    

 English o'clock Sylwia Płoskonka

32-005 Niepołomice

ul. Pionierów 3a

NIP: 683 196 91 61 

Kontakt

mail: biuro.englishoclock@gmail.com

tel: (+48) 726 227 791