Kursy angielskiego online przez Skype

Angielski przez Skype

  • Jeśli posiadasz dostęp do internetu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć zajęcia angielskiego przez Skype, lub inny komunikator. Lekcje bardzo często opierają się na prawdziwych źródłach, stąd nauka przychodzi łatwiej, a Ty uczysz się tego, co Cię interesuje.

 

  • Dzięki internetowi masz dostęp do materiałów, z których korzystasz na lekcji, a także dodatkowych zasobów, takich jak artykuły, podcasty, filmy, muzyka, czy ćwiczenia. Podczas lekcji online nie tylko rozmawiasz z lektorem na żywo, ale korzystasz z pomocy wizualnych, po które wciąż możesz sięgać po zajęciach.

 

  • Dzięki możliwościom jakie daje nauka online, możesz nagrywać swoje lekcje i powracać do nich w dowolnym momencie

 

  • Zajęcia mogą mieć charakter indywidualny lub odbywać się w grupie (max 3 osoby) 

 

  • Przez Skype możesz trenować angielski ogólny, biznesowy, specjalistyczny lub przygotować się do wybranego przez siebie egzaminu

 

Kursy grupowe - Skype

Przed przypisaniem do grupy kursanci wypełniają test, lub biorą udział w krótkiej rozmowie, dzięki czemu można zweryfikować poziom i płynność języka. Plan nauczania zawsze uwzględnia konkretne cele, które uczniowie chcą osiągnąć dzięki zajęciom. Kurs może mieć charakter General English, Business English lub mix.
Jeśli masz znajomego z którym chciałbyś się uczyć, a wasz poziom języka jest porównywalny, możecie razem uczęszczać na kurs - oczywiście, niekoniecznie opuszczając własny kąt.

Kursy indywidualne - Skype

Program indywidualny jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy wymagają elastyczności i szczególnie dopasowanych zajęć. Bardzo często taki kurs ma charakter konwersacyjny, a zajęcia mogą łączyć w sobie ćwiczenia z gramatyki, dyskusje, odgrywanie realnych scenariuszy, zadania oparte na rzeczywistych tekstach i podcastach. Podczas lekcji indywidualnej - konwersacyjnej, czas ucznia spędzony na mówieniu do czasu mówienia nauczyciela to 80% / 20 %

Przygotowanie do egzaminów

Istnieje wiele egzaminów z języka angielskiego, do których możesz przystąpić, jeśli zależy Ci na ułatwieniu drogi do wymarzonej kariery bądź studiów. Mogę pomóc Ci przygotować się do następujących egzaminów.

 

  • FCE, CAE, CPE  

  • IELTS 

  • LCCI 

  • MATURA

  • STANAG 6001​

Jeśli nie znajdujesz tego, na czym szczególnie Ci zależy, skontaktuj się z nami. Postaramy się poszerzyć ofertę.

©2018 by English o'clock          Regulamin    

 English o'clock Sylwia Płoskonka

32-005 Niepołomice

ul. Pionierów 3a

NIP: 683 196 91 61 

Kontakt

mail: biuro.englishoclock@gmail.com

tel: (+48) 726 227 791