Nasza misja

W English o'clock stawiamy uczestników swoich kursów ponad wszystko, co robimy.

Lekcje w naszej szkole prowadzone są przez kompetentnych i doświadczonych lektorów, którzy nieustannie szukają nowych, lepszych sposobów nauczania oraz potrafią pokazać, że angielski otwiera drzwi do wielu innych dziedzin życia.   

 

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości szkoleń językowych, które będą dla kursantów prawdziwą przyjemnością i przyniosą satysfakcję z osiąganych postępów.

 

Oferujemy szkolenia grupowe i indywidualne. 

Możesz ćwiczyć z nami angielski ogólny, Business English lub przygotować się do wybranego przez siebie egzaminu, np. FCE, CAE, LCCI, IELTS, STANAG lub innego.

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania językowego i pomagamy Ci nieustannie pracować nad poprawą swojego. 

Staramy się inspirować naszych uczniów i zachęcamy ich do używania angielskiego na co dzień - mamy na to sposoby.

 

Jednocześnie, nie obiecujemy że po pierwszym miesiącu "dzięki naszym niesamowitym metodom" przełamiesz barierę językową. Przyswajanie języka to sprawa indywidualna, ale też przede wszystkim motywacja, cierpliwość i wytrwałość. 

Wierzymy w ludzi i ich umiejętności ucząc za pomocą nowoczesnych technologii, a nie wyręczając się nimi. Żaden automat nie zastąpi prawdziwej relacji. ​

 

Nie skupiamy się na jednej metodzie, bo żadna nie jest uniwersalna, dlatego najpierw staramy się poznać Twoje potrzeby i stworzyć dla Ciebie naprawdę indywidualne szkolenie.

Miarą naszego sukcesu jest Twoja pozytywna opinia i satysfakcja z tego, że decydując się naszą szkołę nie mogłeś wybrać lepiej. ​

Uczysz się lub uczyłeś z nami? Zostaw ocenę!Bez zachwytuNiezbyt dobrzeOkNaprawdę dobrzeŚwietnie!Uczysz się lub uczyłeś z nami? Zostaw ocenę!

Kontakt

Telefon: 726 - 227 - 791

©2018 by English o'clock          Regulamin    

 English o'clock Sylwia Płoskonka

32-005 Niepołomice

ul. Pionierów 3a

NIP: 683 196 91 61 

Kontakt

mail: biuro.englishoclock@gmail.com

tel: (+48) 726 227 791